ENGLISH
Kullanıcı Adı
Şifre
 
 
 
Ana sayfa | Haberler
   
TK5000 Serisi Etamin Kitleri Çıktı
   
   
   
   

 

Kanaviçe Dergimizin 37.sayısı çıktı

Merhaba, 

Yeni sayımıza hoş geldiniz! 

Birbirinden güzel ve farklı tarzlarda kanaviçe modelleri sizlere sunmanın heyecanı içindeyiz. Bu sayımız yine dopdolu! İster kanaviçe alanında uzman olun, isterseniz yeni başlayan bir işleyici olun, her seviyeden kanaviçe sever için birbirinden güzel modelleri bir arada bulabileceksiniz. 

Bu sayımızda beğeni ile işleyeceğiniz kapak modelimiz bir kış manzarasından oluşuyor. İki sevimli narbülbülü kuşburnu ağaçları ile bir kış günü resmedilmiş. Ayrıntılı tablolardan hoşlanan okurlarımız bu modeli mutlaka işlemeli.. 

Yetenekli tasarımcı ve birçok kanaviçe kitabı bulunan Maria Diaz, sizler için bu sayıda çiçeklerden oluşan bir kalp çelengi ve lavanta tarlası tablosu hazırladı. Aramıza yeni katılan Shannon Wasilieff’in hazırladığı sevimli kulübe modelini oldukça beğeneceksiniz. Susan Bates tarafından hazırlanan gelincikli yastık ve şömentable ise evlerini kanaviçe ile dekore etmek isteyenler için tasarlandı. 

Kanaviçeye yeni başlayanların hızlı ve kolay bir şekilde işleyebileceği üç farklı kuş modeli de bu sayıda sizleri bekliyor. İşlemesi kolay ve az renkler kullanılarak tasarlanan bu yastıkları renkli pamuklu patchwork kumaşları ile birleştirdiğinizde ortaya hoş bir bebek hediyesi çıkıyor. 

Carol Thornton tarafından tasarlanan çiçekli masa örtüsü, Rus kanaviçe tasarımcısı Ekaterina Gogoleva’nın sim ipliklerle işlenmiş İhlâs süresi hat çalışması, Jane Prutton’un pastel çiçek sepeti ve çocuk odaları için işleyebileceğiniz traktörde koyunlar panosu, istediğiniz yere kolayca aplike edebileceğiniz mini kek ve oyun oynayan çocuk modellerini de severek işleyeceksiniz. 

Ayrıca Tuva Yayıncılık’tan çıkan ve modellerini severek işlediğiniz tasarımcılarımızdan Susan Bates’in Nostaljik Motifler mini motif kitabını da kaçırmayın! 

 

Keyifli Nakışlar! 

 

 

     

TUVA TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.